Dodany: 2011-12-13 09:29:31

 

Radca prawnyNie każdy ma wiedzę z zakresu prawa. Osoby, które nie mają z nim do czynienia na co dzień, najczęściej zwracają się o pomoc do jednostek bardziej w tym obszarze kompetentnych, takich jak adwokat wrocław. Jeśli ktoś potrzebuje tylko porady, bez konieczności wystąpienia w jego imieniu przed organami sądowniczymi, wystarczy jednak wizyta u radcy prawnego.

 

Radca prawny posiada podobnie jak adwokat wrocław rozległą wiedzę z zakresu prawa stanowionego jak i zwyczajowego, które też niekiedy bywają podstawą do rozpoczęcia postępowania z ramienia powództwa cywilnego.

 

Każdy radca prawny pomoże rozwiązać wątpliwe kwestie w zakresie prawa, jednak nie ma on możliwości występowania w imieniu klienta, tak jak adwokat wrocław. Radca prawny jest bowiem osobą, która nie rozpoczęła i nie ukończyła aplikacji adwokackiej a wszelkie niezbędne wiadomości i informacje dotyczące prawa posiada i potrafi je zastosować do sytuacji, z którą przychodzi do niego klient. Pomoże on jednak na przykład w skonstruowaniu pism do urzędów, oraz przedstawi podstawę prawną do podjęcia konkretnych działań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Radca prawny
Nick: