Dodany: 2011-06-30 13:15:36

Czym jest aplikacja adwokackaAdwokat rezszów - brzmi dumnie. Nie jest tak łatwo zyskać taki tytuł i dodatkowo stać się konkurencyjny na rynku. Przyszły adwokat rzeszów musi przede wszystkim zdać egzamin na aplikację adwokacką, który nie należy do najłatwiejszych, a następnie przez około 3 lata i 6 miesięcy starać się jak najlepiej i jak najszybciej nauczyć się praktyki zawodu adwokackiej.

 

Aplikacja adwokacka ma za zadanie wyszkolić przyszłego zawodowca jak adwokat rzeszów. Aplikant ma prawo sam wybrać patrona, u które chce odbywać swoje szkolenie aplikacyjne. Przyszły adwokat rzeszów musi jednak pamiętać, że aplikacja adwokacka polega na wypełnianiu poleceń patrona, aktywnym udziale w życiu kancelarii oraz pomoc wszystkim pracującym tam adwokatom. Aplikant poddawany jest ocenie, każdy rok patron musi podsumować.

 

Aplikant jest więc oceniany trzy razy w ciągu całego okresu aplikacji. Należy więc pamiętać, o tym by nie narazić się swojemu patronowi, a wszystkie zlecone przez niego zadania wykonywać z należytą starannością, a jednocześnie terminowo i skutecznie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest aplikacja adwokacka
Nick: