Dodany: 2011-06-30 13:51:53

Prawo pracyKażdy z z nas ma prawo pracować i być w niej na równi traktowanym z innymi pracownikami. Nie chodzi tu o rangę stanowisk, a zwykłe ludzkie odnoszenie się i sprawiedliwe traktowanie pracownika.

 

Prawo pracy określa jakie obowiązki i prawa ma pracownik i pracodawca. Adwokat rzeszów przyznaje, że prawo pracy wciąż jest łamane, a pracownicy często sami na to zezwalają w strachu przed utratą stanowiska. Prawo pracy jakie często musi stosować adwokat rzeszów jest niejako ściągawką dla pracowników, tych którzy nie wiedzą jaki system urlopu oraz w jakiej liczbie dni się należy, ile maksymalnie godzin w tygodniu możemy pracować i jakie wynagrodzenie należy nam się za nadgodziny spędzone w pracy.

 

Prawo pracy określa również prawo do zwolnienia lekarskiego, czy ile przysługuje nam tak zwanej opieki na dziecko. Adwokat rzeszów przyznaje również, że prawo pracy często jest jedynym źródłem wiedzy dla tych, którzy interesują się długością okresu macierzyńskiego, tacierzyńskiego czy wychowawczego. Prawo pracy ma służyć nam – pracownikom, ale i pracodawcom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo pracy
Nick: